Radyestezi (Ali’stezi ), deneysel ve istatiksel bir bilim dalıdır. Radyestezi, cisimlerin yaydıkları ışınmaların sarkaç ve çubuk yardımıyla algılanması, ölçümlenmesi ve değerlendirilmesiyle bir takım olayları ve maddeleri teşhis etmek ve görünmeyenin sezgi şeklinde işe yarar hale getirilmesine neden olmaktadır. Bu bilgiyi günlük yaşamınızda yaptığınız her alışverişte kullanırsanız, ilk elden sağğınızı korumuş ve kimselere bırakmamış olursunuz. Günümüzde çoğunlukla her gıda ve içecek, kozmetikler, kullanılan eşyalar sağğa zararlı kimyasallarla üretiliyor.
Alaca
ğınız her gıda, içecek, kapalı kutularda ambalajlı ürünler, kozmetik ve eşyalar hakkında sarkacınıza soracağınız basit bir soru ile sizi yönlendirecektir.
Bu gıda, içecek, kozmetik, e
şya faydalımı zararlı mı?

Sarkacınızın sağa veya sola dönüşü sürecinde cevabınız EVET veya HAYIR olacak o ürünü alacak veya almayacaksınız. Artık size zararlı olan hiç bir şey bırakın evinizden veya midenizden içeri girmeyi alışveriş sepetinize bile giremeyecektir.
Bu e
ğitim ile hızla kendinize ve yakınlarınıza faydalı alışverişler yapmaya başladıkça, sosyal sorumluluk altında bunları duyurmaya başladığınızda üretici firmalar üzerinde oluşturacağınız baskılar ve onların anladığı tek şey para kaybı karşısında yeni ve sağlıklı ürünler üretmek zorunda bırakacaksınız.
Bunlar daha günlük ya
şamda kullanacağınız basit yöntemler. Ya birde etraflarınızdaki insanların size yalan söyleyip söylemediklerini tespit etmek, enerji dengelemeleri ile beden ve ruh sağlıklarını kontrol altında tutmak, oturdukları, yaşadıkları, yattıkları yerlerin olumlu ve olumsuz enerji hatlarını tespit ederek zararlı ışınlardan kurtulmaları bile mümkündür.
Bu çalı
şmalar sonucunda farkındalıklarınız hızla artarken yaşam kaliteniz daha iyi yönde gelişecektir.
Radyestezi yöntemini;  ofisinizin ve evinizin, enerjilerini dengelemek için harita, kroki, foto
ğraf üzerinde kullanabilirsiniz. Madenleri, suları, hazineleri, boşlukları, petrol kaynaklarını bir sarkaç ve çatal çubuk yardımıyla bulmak ve bunların miktarlarını, derinliklerini, hatta bileşimlerini dahi tespit etmek mümkündür.
Ö
ğrenmeden neyi, nasıl yararlı kılacağımızı bilemeyiz. Bugün bilinmeyenler yarın bilinir olabilirler.

Çakralar hakkında

Çakralar, fizik ve ruhsal yapınız arasındaki bağlantılardır. Hastalığın nereden geldiğinin ipuçlarını verir.
Bütün hastalıklar ruhsal yapımızda ba
şlar ve fizik yapımıza iletilir. Bu nedenle hangi çakramızın dengesinin bozulduğu ve tedavi gerektirdiği tespit edilmelidir. Sağğınızı tamamen kontrol altında tutacak sizlersiniz.
Radyestezi ile sa
ğlık sorunlarının teşhisi, hayatınızda tekrarlayan sorunlarınızın sebep ve çözümü, ilişkileriniz ve seçimleriniz için hızlı, pratik, kullanımı kolay ve güvenilir bir uygulamanın temel kurallarını anlatacaktır.
Sarkaç kullanarak bir hastalı
ğın fiziksel nedenlerine sebep olan derinlerdeki ruhsal, zihinsel ve duygusal blokajların sebeplerini öğrenebilirsiniz. Mekânları dengeleyerek sevgi, huzur, sağlık ve bolluk yaratabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızı ve bitkilerinizi iyileştirebilirsiniz.
İçsel sezgi ve Ruhsal Armağanlarınızın farkındalığına vardığınızda yeteneklerinizi kullanarak kendi bedeninizi iyileştirmenin ilaç kullanmaktan ve yan etkilerinden daha iyi bir yolu olduğunu hatırlarsınız.
Hastalıklar bize her zaman aynı
şeyleri söyleyen öğretmenlerimizdir.
Bize ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak evren yasaları ile uyum içinde olmadı
ğımızı ve fiziksel rahatsızlıklar ile farkındalık yaratmaya çalışğıdır.